TELLIMUSMATKAD

Kõikide tellimusmatkade üle oleme äärmiselt rõõmsad ja püüame luua tellijale elamusterohke ja samas ka optimeeritud lahenduse.
Tellimusmatkade jaoks saab koguda ideid meie plaanilistest matkadest, kuid võime luua ka väga eriilmelise matka just teie soove arvesse võttes.
Tellimusmatku saab tellida nii merele, romantilistele Eesti saarekestele kui ka maalilistele siseveekogudele, nii ühe- kui mitmepäevastena. Meie kelgukoerad pakuvad äärmiselt nauditavat tuge ka veoliinidega jalgsimatkadel. Miks mitte teha matk päikesetõusu ajal rabajärvel või päikeseloojangu värvides kalda lähedal merel!? Ajamäng annab palju juurde.
Kõikidele matkadele saab juurde lisada üllatusi nii nagu kirsse tordile – olgu selleks näiteks loodusmaali töötuba kunstniku Eve Kruusega, gurmee-elamus meisterkoka Aare Silla grillilt, isetehtud soe toit värskes õhus, muusika, mõne muuseumi või ürituse külastuse ja loomulikult sauna.
Pakume tellimusmatku ka lastelaagritele ja klassikollektiividele lõpuekskursioonideks ning loomulikult vahvateks tiimiüritusteks. Koosolek jõel allavoolu kulgedes paneb mõtted unikaalselt liikuma ja seob inimesi looduse hinnanguteta ilus.