KAYAK TOURS

November 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Merematkad

Merematkad on avarusenautlejatele. Meri oma tujukuse, lainetuse ja tuultega võib pakkuda nii peeglil hõljumise kogemust kui ka karusselli. Mõlemad on vägevad ja nauditavad. Olenevalt matka tüübist võivad merematkadel osaleda nii algajad kui ka kogenud süstajad. Korraldame nii ühe- kui kahepäevaseid merematku põhjaranniku saartele kui ka mõnetunniseid rannaäärseid rännakuid päikeseloojangu nautimiseks peale päevaseid tegemisi.

Kus me teeme merematkasid:

Aegna saarele ja tagasi
Kolga lahe saared (Pedassaare, Rohusi, Koipse)
Hara laht (uus)
Pakri saared
Päikeseloojangumatkad Tallinnas (Piritalt Haabneeme)

Seiklusmatkad

Seiklusmatkad viivad rändajad põnevatele radadele, kus väga palju matkajaid ei liigu. Olgu selleks 12 Lõuna-Eesti järve, mis on omavahel ühendatud dzungihõnguliste ojade ja jõgedega või Eesti jõgede vähemtuntud lõigud, kus tuleb teekonna läbimiseks pisut turnida ja seigelda. Seiklusmatkad on unikaalsed ja erineva raskusastmega. Matkade osana pakume ka põnevaid lisaväärtusi nagu saunad, söök ja jook, ujumine, maalimine, muusika vms.

Kus me teeme seiklusmatkasid:

Kooraste järvestiku 12 järve (3-4 korda aastas plaaniline matk või min 15 inimesele)
Piusa jõel (kevadel)
Elva jõel (kevadel)
Uued jõed (pakkuge välja ;) )

Kulgemismatkad

Kulgemismatk on kerge ja jõukohane veerännak, mis on sobilik pea kõigile. Kulgemine tähendab liikumist liikumise enda pärast, mitte selleks, et kiirelt kohale jõuda. Kulgemise käigus soovitame näha ja kogeda kõike, mis on meie ümber, tundmata, et on kiire või vajalik kellegi tempos püsida. Kulgemismatk sobib hästi ka süstamisega tutvumiseks – uue asja proovimiseks. Me liigume, jälgime, märkame, vestleme, vaikime, jagame, kasvame ja eelkõige OLEME, luues uut väärtust iseendas ning iseendale. Ja kui me lõpuks kohale jõuame, siis saame selja taha vaadates mõelda, kui vahva ja ülendav see kõik oli. Või üldse mitte mõelda..

Kus me teeme kulgemismatkasid:

Koiva jõel (Lätis)
Soomaa jõgedel (hiliskevad kuni sügis)
Valgejõel (hiliskevad kuni sügis)
Äntu järved (kombineeritud jalgsimatkaga)
Pirita jõel (hiliskevad kuni sügis)

Suurveematkad

Rändajate suurveematkad võib tinglikult jagada kaheks: rahulikud kulgemismatkad, mida korraldame Soomaa viiendal aastajal ja mitte nii rahulikud, vahel isegi pisut pöörased matkad, mida korraldame kiirevooluliste jõgede peal kevadise suurvee ajal. See on lühike ajahetk varakevades, mil vahutavad jõed ajavad vett üle kallaste ja veehulk ning voolukiirus on hoopis teisest klassist kui suvel või sügisel. Adrenaliinirohkel suurveematkal on ümberkäimise tõenäosus vägagi olemas, kuid varuriided ja lähedal asuvad kaldad lahendavad probleemikese üsna kiirelt. Isiklikud oskused tulevad kasuks, kuid vahel ei piisa ka neist. Mine võta kinni, miks on nii, et kärestikust tullakse mängleva kerguse ja kilgete saatel läbi ja ümber minnakse hoopis rahulikus ja nö „lihtsas“ kohas.

Meie eesmärk on tagada matkajale ohutu ja lõbus kogemus. See tähendab, et kui keegi käibki ümber, siis oleme nii nõu kui jõuga olemas.

Kus me teeme suurveematkasid:

Soomaal (viies aastaaeg, rahulik kulgemine)
Pirita jõel (kiire, kevad)
Valgejõel (mõõdukas kiire, kevad)
Purtse jõel (väga kiire, kevad)
Võhandu jõel (mõõdukas kiire, kevad)
Piusa jõel (ohtlik kiire, kevad)

Plaanilised matkad

Hingega loodusesse! Ühinege plaaniliste matkadega üksi või sõpradega. Kui soovid tulla süstamatkale või koertega matkata, siis kalendrist leiad valiku matkasid Rändajatelt. Lisainfo iga matka kohta broneerimisvormis “Lisainfo” alt. Muude küsimuste puhul helistage +37256965296 või kirjutage.

Kuidas matkale registreeruda?

  • Allpool on registreerimisvorm.
  • Vormis valige matk, mis teid huvitab. Tavaliselt on igale matkale kuni 10 kohta (merematkad), 20 kohta (jõesüstadega matkad). Kui soovite suuremale seltskonnale matka, helistage või kirjutage ja leiame mõnusa lahenduse.
  • Lisage oma nimi ja email ja telefon, et saaksime täiendava info teile edastada.
  • Vastake ka muudele küsimustele, et saaksime matka planeerides kõikidele ja kõigi vajadustele mõelda.
  • Vajutage nupule: “Registreeri matkale”
  • Valmistuge ette. Pakkige riided, näksid, kallake termosesse soe või külm jook…ja tulge hingama!